Kas yra ilgalaikė remisija praverstų žinoti kiekvienam turinčiam bipolinį sutrikimą. Nes tai yra būsena, kurios taip norime savo gyvenime, bet dažnai nežinome kaip pasiekti. Kaip galima pasiekti tai, ko nesupranti? Galima, bet sunkiau nei kryptingai einant keliu į savo tikslą.
Remisija (atoslūgis) yra tarpinė būsena, kuri egzistuoja tarp hipomanijos, manijos ir depresijos. Tai būsena, kai nėra stiprių arba visiškai nėra bipolinio sutrikimo simptomų ir žmogus gali nekliudomas dalyvauti socialiniame gyvenime, dirbti ir tenkinti savo poreikius.
Ką daryti, kad remisija nebūtų tik iliuzija, fantazija ar svajonė? Kaip jos siekti? Yra įvairių būdų pasiekti remisiją. Geriausia išbandyti visus žinomus būdus, pasimatuoti kuris efektyviausias. Šie veiksmingi būdai pasiekti remisiją yra įtraukti į programą “Ilgalaikė Remisija”, kurią sukūriau žmonėms su bipoliniu sutrikimu.
Į remisiją lydi susitaikymas su savo diagnoze, meilė sau, elgesio pokyčiai, sveiki kasdieniai įpročiai, gerai atitaikyti vaistai ir papildai. Dalyvaudami programoje išmoksite savistabos, darnaus vidinio dialogo, priėmimo, komunikacijos, motyvuoti ir atjausti save.
Šie įpročiai ir įgūdžiai lydės jus į remisiją ir tik išsiugdę juos pasieksite šią būseną. O išlaikyti ją galėsite laikydamiesi “Ilgalaikės Remisijos” plano kasdien. Jei jūsų tikslas yra pasiekti remisiją, tai siekite jo nesustodami. Tik tęstinės pastangos užtikrins sėkmę.
Pasiekusi remisiją gyvenu kaip sveikas žmogus, tik žinodama kad turiu bipolinį sutrikimą ir dėl to turiu save pasaugoti, stebėti, aiškiai komunikuoti su gydytojais ir artimaisiais. Remisija man yra viltis gyventi, džiaugtis gyvenimu, bet nebijoti atkryčio nes jau sėkmingai valdau bipolinį sutrikimą.
Žinau, kad dauguma mūsų supranta, kokia svarbi yra remisija turintiems bipolinį sutrikimą. Šiuo tekstu noriu įkvėpti jos siekti ir niekada nepasiduoti, nes gyvenimas remisijoje yra pilnatviškas. Remisija – tai sugrįžusi sveikata ir džiaugsmas, dėl jų verta stengtis ir dirbti su savimi.